SZYBKI KONTAKT

Michał Świderek

biznesplany24@gmail.com

 

+48 500-737-509

formularz kontaktowy >>

 

Pytania i odpowiedzi

1. W jakim czasie otrzymam zamówione pliki?

Zakupione wzory wysyłamy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty, na adres e-mail wskazany w zamówieniu (w przypadku rejestracji w sklepie, są one dodatkowo dostępne w panelu klienta). Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Dzięki obsługiwaniu szybkich płatności, realizacja większości zleceń zamyka się w czasie 15 minut.
 
W przypadku przelewu konwencjonalnego - realizacja zamówienia może zająć jeden dzień roboczy, gdyż właśnie tyle może trwać księgowanie przelewów pomiędzy bankami. Jeżeli wykonałeś/łaś przelew standardowy i zależy ci na czasie, koniecznie prześlij nam potwierdzenie przelewu wygenerowanego z twojego konta bankowego na adres biznesplany24@gmail.com - możemy wtedy udostępnić ci pliki przed właściwym zaksięgowaniem wpłaty. 
 
2. Opłaciłem zakup z wykorzystaniem szybkich płatności lecz nie otrzymałem plików.
 
Jeżeli nie widzą Państwo w swojej skrzynce pocztowej wiadomości e-mail zawierającej linki do opłaconych plików - proszę w pierwszej kolejności sprawdzić folder SPAM lub POWIADOMIENIA, gdyż może się zdarzyć - iż dany operator poczty elektronicznej skierował tam naszą korespondencję. Jeżeli klient dokonał rejestracji w serwisie, pliki powinny być też dostępne w panelu klienta, po wejściu w dane zamówienie. 
 
Jeżeli mimo wszystko nie widzisz plików, a jesteś pewien, że przelew został zrealizowany, napisz do nas na adres: biznesplany24@gmail.com - wskazując swoje imię i nazwisko, oraz ID zamówienia, a postaramy się niezwłocznie wyjaśnić sprawę. 

3. W jakim formacie udostępniacie dokumenty i jak je odczytać?

Wszystkie pliki udostępniamy w formacie PDF. Pliki można odczytać w oparciu dowolną przeglądarkę PDF (np. Adobe Reader, Foxit Reader). Pliki można otworzyć również za pomocą przeglądarki Google Chrome, i Opera (prawy klawisz myszy > otwórz za pomocą > ...)

Program Adobre Reader można bezpłatnie pobrać tutaj: https://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Reader,Program,Windows,12627.html

Program Foxit Reader można bezpłatnie pobrać tutaj: https://www.dobreprogramy.pl/Foxit-Reader,Program,Windows,14318.html

4. Jak mogę wykorzystać zakupiony wzór biznes planu?

Wzory wniosku / biznes planu - to pomoc merytoryczna w samodzielnym przygotowaniu dokumentów. Możesz kopiować wybrane fragmenty tekstu i je modyfikować wg własnych potrzeb o ile nie wykracza to poza użytek własny, tj. służy jedynie przygotowaniu własnej dokumentacji o dotacje. 

Prezentowane przez nas wzory są chronione prawem autorskim.  Zabrania się ich dalszego publikowania, rozpowszechniania i odsprzedaży pod jakąkolwiek postacią. Każdy wzór posiada indywidualny kod, oraz znak wodny umożliwiający identyfikację danego egzemplarza. 

5. Co w przypadku gdy wzoru dla firmy o interesującym mnie profilu nie ma w sklepie? 

Jeżeli nie znajdujesz interesującego cię wzoru w naszym sklepie, a potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu dokumentów o dotacje, możemy zaoferować ci indywidualną pomoc. Napisz na adres biznesplany24@gmail.com podając adres Urzędu Pracy, swoje dane kontaktowe i w 2-3 zdaniach profil planowanej firmy. Dokonamy indywidualnej wyceny i przedstawimy ci ofertę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl