SZYBKI KONTAKT

Michał Świderek

biznesplany24@gmail.com

 

+48 500-737-509

formularz kontaktowy >>

 

Taxi

Wysyłka w: natychmiast
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Taxi

Wzór wniosku i biznes planu o dotacje z PUP, przygotowany w oparciu o dokumenty złożone do Urzędu Pracy w Bartoszycach, które skutecznie doprowadziły do uzyskania dofinansowania. Profil działalności: usługi taksówkarskie.

Znajdujące się obok Ilustracje przedstawiają ogólna konstrukcję dokumentu, oraz wybrany fragment biznes planu. Wzór uzupełniamy o dodatkowy poradnik dotyczący pisania własnego biznesplanu oraz procedury ubiegania się o dofinansowanie na podjęcie działalności. 

Liczba stron: 16 (ok. 3380 wyrazów)

Format: PDF (dokumenty udostępniane automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty) 

Spis treści:

  1. Informacje dotyczące Wnioskodawcy
  2. Opis planowanej działalności gospodarczej
  3. Kwota wnioskowanego dofinansowania
  4. Planowana data rozpoczęcia działalności
  5. Adres prowadzenia działalności gospodarczej
  6. Rodzaj działalności gospodarczej, w rozumieniu przepisów o swobodzie działalności gospodarczej
  7. Kwestia zgłoszenia rejestracyjnego w zakresie podatku od towarów i usług (VAT-R)
  8. Symbol podklasy rodzaju działalności określony zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności
  9. Posiadane predyspozycje do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej:

a) Doświadczenie zawodowe, kontakty handlowe

b) Posiadane uprawnienia, zezwolenia, koncesje, licencje, certyfikaty

c) Ukończone kursy, szkolenia, seminaria

Opis planowanej działalności gospodarczej (charakterystyka profilu działalności, zakres działalności, specyfika produktu/usługi)

10. Analiza odbiorców (grupa potencjalnych odbiorców, krótka charakterystyka wskazująca czy planowane przedsięwzięcie zdobędzie wystarczająco duży rynek, aby jej prowadzenie spełniało cel zarobkowy)

11. Analiza dostawców (miejsce i źródła zaopatrzenia, krótka charakterystyka kooperantów, tj. hurtowników, zaopatrzeniowców, przedstawicieli, podwykonawców itp.)

12. Przedwstępne umowy, oświadczenia o współpracy z przyszłymi kontrahentami (wymienić posiadane)

13. Analiza konkurencji (charakterystyka otoczenia, na którym firma zamierza działać, czy w rejonie działania istnieją firmy lub osoby zajmujące się taką samą działalnością, w jakim stopniu stanowią konkurencję dla planowanego przedsięwzięcia)

14. W jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu (podać, w jaki sposób produkt różni się od produktów/usług konkurencji, czy jest to nowy produkt /usługa na rynku?)

15. Czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom? Jeśli tak, jak będą minimalizowane skutki tej sezonowości?

16. Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, przeznaczonych na zakup towarów i usług, w szczególności na zakup środków trwałych, urządzeń, maszyn, materiałów, towarów, usług i materiałów reklamowych, pozyskanie lokalu

17. Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania (należy wskazać wszystkie koszty, jakie zostały lub zostaną poniesione celem podjęcia działalności gospodarczej z podziałem na źródła ich finansowania).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl